info@omniasport.cz+420 601 151 840,+420 727 856 211Dimitrovova 602/37, 568 02 Svitavy, Česká republika

cs en

pořiďte si vysoce kvalitní nové dresy a kalhoty

- vyrobeno v ČR

- vysoce kvalitní a pevné materiály s obsahem elastanu

- kalhoty vč. pásku, kapes na chrániče

- tréninkové dresy za super ceny

- týmovy merch, hoodie mikiny s výšivkou, kšiltovky, ručníky,...

***************************************

Hrajete florbal? Vyberte si dresy z velké nabídky pánský & dámských střihů. 

Velká škála funkčních materiálů. 

Pletené štulpny ve vlastním designu již od 100 párů.

************************************

Víte, že jeden z nejlepších basketbalových týmů Evropy oblékámy my!

ZVVZ USK Praha již 5tou sozónu obléká Omniasport. 

****************************************

 

OMNIASPORT s.r.o. VÝROBA (https://www.omniasport.eu/)

O nás

Omniasport  s.r.o. je ryze česká společnost, kterou založili dva bratři s láskou pro sport. Sídlo společnosti je ve Svitavách, Dimitrovova 602/37.  Klíčem k úspěchu je kombinace zralého věku, dlouholetých zkušeností a nejmodernějších výrobních technologií na bázi sublimace.  Kontinuálním vylepšováním pracovních procesů zvyšujeme kvalitu výrobků a poskytovaných služeb. Svým poctivým přístupem a kvalitními výrobky jsme se dokázali prosadit ve světové konkurenci. Investice do modernizace závodu včetně pořízení fotovoltaiky je pro nás závazkem, že se chceme nadále rozvíjet. Poskytované služby a kvalita výrobků se staly vyhledávanými i za hranicemi naší země. Jsme rádi, že se k nám naši zákazníci vracejí. Ekonomický růst a ambice do budoucna nás vedou ke stálému rozšiřování obchodní působnosti a posilování obchodního jména firmy. Omniasport vnímá, že kvalitní lidé a vynikající služby jsou pro nás stejně důležité jako prvotřídní výrobky.

Heslem "NÁŠ ZÁKAZNÍK - NÁŠ PÁN" se chceme řídit a proto kolektiv návrhářů na základě požadavků navrhne design a pak osobně řeší finální výrobek přímo s Vámi ke spokojenosti zákazníků. Nehodláme slibovat nemožné, jen proto, abychom získali zakázku. Mimo výroby sportovního oblečení, které je hlavní náplní naší firmy se věnujeme i výrobě firemního oblečení. I Vám se jistě líbí, když zaměstnanci mají stejné pracovní oblečení a to jak pro letní tak i zimní období. 

Naše firma sídlí ve vlastní budově o výrobních prostorách 3000 m2. Všechny naše stroje jsou od února 2024 výhradně poháněny naší 190 kW fotovoltaickou elektrárnou.

Součástí naší firmy je i 250 m2 obchod, který zároveň slouží jako showroom pro naše zákazníky, kde si mohou fyzicky vyzkoušet jak střihy, tak materiály. 

Naše firma zaměstnává 40 zaměstnanců. Všechny nabízené výrobky jsou výhradně vyráběny našimi zaměstnanci v naších výrobních prostorách. 

K výrobě oblečení používáme ty nejmodernější stroje a technologii. 

Naši partneři/Reference :