info@omniasport.cz+420 601 151 840Dimitrovova 602/37, 568 02 Svitavy, Česká republika

cs en
OMNIASPORT s.r.o. VÝROBA (https://www.omniasport.eu/)

O nás

Jsme mladá dynamická společnost vyrábějící s láskou pro sport na bázi sublimace sportovní oblečení a fun produkty. Rozhodně však nejsme nováčky v tomto oboru. Rozhodli jsme se v našem zralém věku zužitkovat své dlouholeté zkušenosti a „ušít vlastní firmu na míru“, tak abychom dokázali vyrobit kvalitní výrobky a tím přispěli ke spokojenosti zákazníka. Řídíme se mottem „první zakázkou nic nekončí, naopak vše začíná“. Chceme vytvořit svými kategorickými imperativy v oblasti kvality, dodacích termínů a péče o zákazníka novou přátelskou dimenzy mezi výrobcem a zákazníkem.
Nehodláme našemu zákazníkovi slibovat vše nemožné, jen abychom získali zakázku. Chceme přesvědčit svoji profesionalitou a transparentností o výhodách volby zakázky právě u našich společností. Jsme sportovci, kteří hrají fair play a věříme, že i náš zákazník bude moci poznat blíže naši filozofii. Naším hnacím motorem je spokojený – dlouhodobý zákazník a snaha vytvářet nové inovace a tímto se odlišit od našich „soupeřů“.
Jsme také hrdi na skutečnost, že můžeme navázat na dlouholetou tradici textilní výroby ve Svitavách a využít tak umu svitavských švadlen a odborníků z textilního průmyslu.
Těšíme se na kontakt a spolupráci s vámi.